Fázom

 Összeszedtem a faleveleket és sétálni is voltunk a kutyával. Nagyon izgatott volt, az utca összes illatát ki szerette volna fürkészni. De egész jól megúsztuk ugatás nélkül. Ezután gyakrabban megyünk, hogy ő is megszokja ezt a fajta kikapcsolódást…



Érlelődik a jövő hetem, már megvannak a repülőjegyek, elkísérem a páromat a legközelebbi munkája helyszínére. Nagyon messzire utazunk, egyelőre nem árulom el hova. Majd utólag mesélek. Addig édes ráhangolódás és készülődés…

Tovább a blogra »